+48 600 271 937
O nas

Z roku na rok obserwujemy jak zmienia się moda- ta ślubna i nie tylko. Przemijają trendy, zmieniają się twarze. My wciąż w nowych miejscach, na naszej drodze pojawiają się nowi ludzie stanowiący ponadprzeciętne studium relacji. Ta niezwykła różnorodność jest dla nas niewyczerpanym źródłem inspiracji. Dzięki naszym Klientom zrozumieliśmy, że w fotografii najważniejsze są emocje. Pomimo upływającego czasu i zmieniających się trendów, one nigdy nie przestaną być modne. Bez względu na to, czy jest to ślub, chrzest, komunia święta, czy inna ważna uroczystość - wszystkim towarzyszą wyjątkowe chwile.

Te najkrótsze, magiczne momenty skrywają najczystsze i najpiękniejsze emocje. Bezcenne, ale też niezwykle ulotne. Dlatego robimy wszystko, aby uchwycić to co nieuchwytne i powtórzyć niepowtarzalne, tak by każde zdjęcie, czy klatka filmowa, zawierała w sobie iskrę, która nawet po wielu latach rozpali płomień wspomnień.

O nas

Marka Glamour Studio Fotografii i Filmu od lat tworzy dla Was wspaniałe zdjęcia i filmy ślubne ale nie tylko. Fotografujemy wszystko co jest do sfotografowania. Filmujemy wszystko co da się sfilmować. Z roku na rok coraz lepiej, na coraz wyższym poziomie. Dążymy do tego, aby nasze zdjęcia i filmy były pełne treści, mocne w przekazie, nasycone emocjami. Pragniemy za każdym razem tchnąć w nie pierwiastek magii.